Web Tasarım

Dinamik Web Sitesi

Tüm web sitesini admin panelinizden kontrol edin.

Tarayıcı Dostu

Sade kod yapısı ile tüm tarayıcılarda hızlı çalışma.

Kolay Kullanım

Kolay Anlaşılır Arayüz Tasarımı.

Yüksek Kalite

Siteniz en son kodlama dili ve görsel şölen ile harmanlanır.

Yönetim Paneli

Tam erişim izinli yönetim paneli veriyoruz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz tüm mobil cihazlara uygun olsun.

Ofis, ajans ve firmanızı kısacası markanıza ait web tasarımınızı sizi en iyi şekilde anlatmak ve dizayn etmek istiyoruz. İlham verici tasarımlarla sizleri sanal ortamda en iyi şekilde yer almanızı istiyoruz. İşimizi sevgi ve aşkla yapıyoruz. Sizde son teknolojiye uygun web tasarımlarında bizi tercih edebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Webtasarımlar

Google, yandex ve bunun gibi birçok arama motoru gelişen teknoloji ile birlikte telefonların gelişmesinden dolayı web teknolojilerinin mobil kullanıcıların daha fazla yararlanması adına web sitelerin mobil aranması sonuçlarını değiştirme kararı almışlar. Mobil uyumlu web tasarımlara sahip değilseniz ziyaretçi kaybına uğrama olasılığınız %100’dür.  Normal bilgisayardaki arama sonuçları ile mobilden yaptığınız arama sonuçları hakkında çok ciddi değişiklik olduğunu fark ediceksiniz. 3 yıldır aktif olan bu uygulama henüz birçok kişi tarafından bilinmemektedir.

Neden Websitesi Yaptırmalıyım?

Ürününüz yada markanınız katalog ve broşür ile tanıtım yapmaktan maliyeti daha az olmaktadır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgileri ve ürünleri istediğiniz zaman daha kısa sürede  düzenleme imkanınız olacaktır. Bunun için herhangi bir maliyet çıkmamaktadır. Netelit ekibi olarak kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli sayesinden kendi web sitenizi kendiniz güncelleyebilirsiniz. Bu sayede hem doğa hemde kendinize fayda sağlamış olucaksınız.

Tüm bunlarla birlikte kurumsal bir firma imajı olabilmenin en büyük faydası bir websiteye sahip olmanızdır. Kullanıcıların daha prestijli bir firma olduğu düşüncesine sahip olucaktır. Sadece firma değil aynı zamanda kişisel olarakta kendinizi veya ürününüz ifade edicek web tasarımları yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım

Zorunlu Web Sitesi Yaptırma Yasası

Yeni Türk Ticaret Kanununa göre şirketlerin web sitesi yaptırma zorunluluğuyla olarak resmi gazete yayınlanan bildirimden haberiniz varmı? Bununla ilgili yazıyı aşağıda okuyabilirsiniz.

Yıllardır düzenlenen yasa tasarısı nihayet 14 Ocak 2011 de TBMM den geçmiş ve 14 Şubat 2011 tarihinde Resmi gazetede yayınlanmıştır. 6102 sayılı yeni TTK, 1 Temmuz 2011 tarihinde yürürlüğe girecektir.

Kanun orijinal metnini nereden okuyabilirim?
TÜRK TİCARET KANUNU TAM METNİ İÇİN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ WEB SİTESİNİ ZİYARET EDİNİZ.:
http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k6102.html

Neden resmi gazetede yayınlanmasına rağmen yürürlük tarihi 18 ay sonraya atıldı?

Kanun 14 Ocak 2011 de kabul edilmesine rağmen yürülülük tarihi 1 Temmuz 2012 olarak belirlenmiştir. Bu süre içinde mali müşavirlerin, şirketlerin, odaların bilgilendirilmesi, eğitimlerin verilmesi, hazırlıkların yapılması için planlanmış bir dönemdir. Ancak şirketlerin çoğu bu süreyi yeterince iyi değerlendirememiştir.