Mobil Uygulama

Günümüz çağında artık herkes telefonlardan interneti dilediği kullanabilmektedir. Birçok kurumsal firma sahibi evinden yada dilediği yerden istediği zaman ofisinin güvenlik kameralarını telefonunda anlık olarak takip edebilmektedir. Bu gibi teknolojilerin son 5 yıldır tercih edilmektedir.  Son yıllarda büyük ve küçük bir çok firma mobil uygulamalar ile daha büyük kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bu sayede daha fazla müşteri potansiyelini sahip olmaktadırlar

Mobil Uygulamalar İle daha ulaşılır Olmak

Amerika’da bir araştırmaya göre internet kullanıcıları günlük olarak yaklaşık 6 saatlerini mobil (telefon) cihazlarında zaman geçiriyorlar. Bu zamanın bir kısmını ise popüler oyun uygulamalar veya bilinir markaların uygulamalarına bakarak zaman harcarlar.Mobil uygulamalar kullanıcıların çevrimdışı olduğu zamanlarda dahi kullanabilecekleri önemli bir araç. Bu anlamda hedef kitlenizin önemli bir zaman dilimini geçirdiği bu mecrada yer alarak her an her yerde ulaşılabilir olmanız önem taşıyor.

Mobil Uygulamalar İle Doğrudan Pazarlama

Dünya nüfusunun üçte birinin telefon mobil cihazlar kullandığını düşünürsek pazarlama konusunda bilinen en büyük reklam ağı olduğunu kabul edebilirsiniz. Artık firmaların, müşterilerinin olduğu her yere ulaşabilmeleri bir zorunluluk. Müşterilere her an ürün veya hizmet sunabilmek için profesyonel mobil uygulamalara ihtiyaç duyan markalar, kullandıkları bu uygulamalarla gelirlerini artırıyor.

Mobil uygulamaların firmanızı, ürünlerinizi ve kampanyalarını tanıtmanızı, müşterilerinizle doğrudan ilişki kurmanızı sağlayan yapısı bu mecrayı önemli bir pazarlama kanalı haline getiriyor.

Android Uygulama

Android Mobil Uygulamalar

Telefon markalarının %75 gibi büyük coğunlugu android işlemçili telefonları piyasaya çıkartmaktadır. Bundan dolayı bir uygulama yaparken en çok tercih edilen android geniş kitlelere hitap etmesinden büyük bir kolaylık ve reklam sağlamaktadır. Sizde Android uygulaması yaptırmak için düşünmeden tercih etmelisiniz web siteleri ,güvenlik kameralarını izleme ve sipariş gibi alanda android uygulamaları yaptırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Müşterilerinize ve personellerinize daha fazla vakit harcamasına engel olabilirsiniz. Ayrıca yaptırdığınız android uygulamaların reklamları aracılıgıyla birçok indirilme sağlıyarak bildirim özelliği ile kampanyalarınızdan faydalanmasını sağlıyabilirsiniz.

İos uygulama

İos Mobil Uygulamaları

Telefon üreticilerin%25 gibi bir kısmı ios işlemcisi tercih etmektedir. Bunun en büyük örneği ise İphone şirketinin gösterebiliriz. Ürettiği her ürünü kendi işlem sistemini yüklemektedirler. Bunun avantajları olduğunu gibi dezavantajları olmaktadır. İos uygulamasının avatanjlarını sizlere şu şekilde sıralayabiliriz. Daha güvenilir olmasından dolayı birçok kişi iphone çıkartmış olduğu ios uygulamalarını tercih etmektedir. Ayrıca kendilerine ait cloud sistemi sayesinde bilgilerini güvenli bir şekilde sağlıyabilmektedirler.

Android ve İos Karşılaştırma

  1. İos uygulamaları androide göre daha güvenlidir.
  2. İos uygulamalarına kesinlikle virüs tehlikesi ile karşılaşamazsınız.
  3. Android kullanıcılarının sayısı İosa göre 3 kat daha fazladır.

Genel olarak bilinmesi gerekenler bu şekilde sıralayabiliriz. Netelit ekibi olarak sizlere bu konuda önericeğimiz bir web sitenin yada projenizin her ikisinde de yapılması sizin için daha avantajlı olucaktır. Tüm kitleye hitap etmek sizin açınızdan daha büyük kitleleri kazanmak anlamına gelmektedir. Bu yüzden uygun fiyatlarla Android ve ios uygulamalarınızı bizimle kampanyalı olarak yaptırabilirsiniz. Aynı gün teslim ve uygulamalarını marketlere yükleme konusunda %100 teknik  destek sağlamaktayız.