Seo Hizmeti

Seo

İngilizce kelime manası olarak Search Engine Optimization olarak geçmektedir. Kısaltılmış diğer adı ise Seo olarak bilinmektedir. Arama sonuçlarında doğal yoldan ziyaretçi çekmek için yapılan çalışmaları kapsıyan işlemlerdir. Türkiye’nin en büyük arama motorları olan google.com ve yandex.com siteleridir. Web sitelerine büyük ölçüde ziyaretçi bu 2 siteden gelmektedir.undan dolayı Seo çalışması yapılması %75 google kalan kısımları yandex bing gibi arama motorlarına yapılan çalışmaları planlamak ve yönetmektir.

Seo Hizmeti

Google Seo

Dünya üzerinde yaklaşık olarak internet kullanıcıların %75 civarı Google arama motorundan hedef kelimeyi arayarak giriş yapmaktadır. Genel olarak kullanıcılar ilk sayfadaki ilk 3 te bulunan siteleri ziyaret etmeyi tercih ederler. Aradıklarını ulaşamayan kullanıcılar 2 sayfadan devam ederek bu şekilde sürkülasyon sağlamaktadır. Google seo’da önemli olan bizden istenilen google politikalarında siteleri google dostu olarak hazırlamaktır. Kalite şartlarına uygun siteler oluşturma uygun düzenlemeler yapılması ve google algoritmalarını önceden tahmin etmeyi gerektirmektedir. Bunun için belirli önergeler doğrultusunda doğru strateji ile sitelerinizi 1 sayfa

Yandex Seo

Yandex arama motoru Google kadar kendini geliştirememiştir. Bunun sebebi ise yeni açılmış olmasıdır. Google için yapılan seo calışmalarının birçoğu yandexi kapsamamaktadır. Yandex son bir kaç yıldır tüm dünya ülkelerinde çeşitli reklamlarla adından söz ettirmeye çalışmaktadır. Tabi Google gibi geçmişi sağlam bir arama motoru olmasa rekabet içine girmeye çalışmaktadır. Bu yüzden yandex Türkiye ziyaretçileri mevcut olup buradaki kullanıcılara yönelik seo çalışmaları yapmaktayız.

Neden Seo Yaptırmalıyım?

Birçok kullanıcı seo yaptırmak konusunda pek bilgi sahibi olmadığından dolayı bu sektöre pek sıcak bakmamaktadır. İleriye yönelik proje ve markalaşma adına seo kesinlikle yaptırmalısınız. Aşağıda bu konu ile ilgili birçok aydınlatıcı bilgi sunulmaktadır. Bunları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Ucuz maliyetle seo ile birlikte sizde yükselişe geçebilirsiniz.

1.Markalaşmanız ve marka görünürlüğünüz için SEO
2.Şirketinizin güvenilirliği için SEO
3.Web sitenize trafik çekmek için SEO
4.Yüksek reklam yatırım getirileri için SEO
5.Tüketici içgörüleri için SEO

Seo’da Doğru anahtar kelimeleri Belirlemek

Seo yaptırmak için önemli etkenlerden birisi olan doğru anahtar kelimeleri belirlemektir. Doğru kelimelerde Google’da 1 sayfadan bulunmak önemlidir. Bu konuda müşterilerimiz için en doğru ve trend anahtar kelimeleri seçerek onları en iyi şekilde yönlendirmekteyiz. Anahtar kelimeleri aranma hacimlerini sizler için tek tek araştırarak raporlama yapmaktayız. Bu sayede sizinde paranız boşa gitmemektedir. Sizlere en doğru şekilde seo hizmet vermeye çalışmaktayız.

Seo çalışmasına başlamadan önce bilinmesi gerekenler

Yukarıdaki yazımızı okuduysanız neden bizimle çalışmanız gerektiği hakkınızda fikir sahibi olmuşsunuzdur. Seo çalışmaları pahalı ve gerçekten gerekliliği olan bir çalışmadır. Seo çalışmaları 2 ve 5 aylık bir süreçi kapsamaktadır. Çünkü Google’da yapılan işlemler minimum 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Fiyatlandırma olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar kelimelerin rekabet oranına göre fiyatlar değişmektedir.

Pricing table with an Table ID of "seopaketleri" is not defined.