Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında faaliyete geçen Netelit internet hizmetleri kurumsal anlamda Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetinde (KKTC) de hizmet vermektedir. Bilgi teknolojileri bölümünde kendinen güvenen alanında uzman,profesyonel ,tecrübeli ve bir o kadarda yenilikçi ruha sahip bir ekipten oluşmaktadır. Sizlerle birlikte 6 yılı aşkın süredir. Görsel tasarım, programlama, android,ios, hosting domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal medya yönetimi gibi birçok kurumsal anlamda sizlere yol gösterici ve geliştirici olarak hizmet vermekteyiz.

750  fazla kurumsal firmaya, kamu kurumlarına ve reklam ajanslarına hizmet verilmiştir. Ar-Ge faaliyetlerini tamamen kendine öz kaynakları ile geliştiren firmamız zamanında teknoloji ile orantılı olarak kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok projeye imza atan Netelit genç ve dinamik kodrosu ile teknoloji yakından takip etmektedir.

Bizimle çalışan ve çalışmakta olan birçok mutlu müşterimizle el ele bu günlere kadar gelebildik. Onlara teşekkürü bir borç biliriz.

Hizmetlerimiz

Her yılın ve her ayın kendine özgü renkleri tasarımları bulunmaktadır. İlham ve heyecan verici web tasarımlar ile sizlerinin sanal dünyada her almasını sağlamaktadır. En düşün fiyatlarla yıllık ücretlerle web tasarımlar netelit.com.tr ile sizleri beklemektedir.

Kendi projenizi ve aklınızdaki bize örneklerle açıklayabilirsiniz. Bu sayede sizinde desteğinizle daha özgün içerikler ve tasarımlar oluşturmaktayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Asp, php, html vb. gibi birçok alanda uzman yazılım ekibimizle işlerini en hızlı şekilde teslim etmekteyiz. Sürekli kendini yenileyen ve güncelleyen Netelit ekibi aynı zamanda masaüstü yazılımlarınızı sanal ortama uygun hale getirip tek tıkla dilediğiniz yerden erişim sağlamasını yapmaktadır.

Bizimle çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Biz Kimiz

Misyonumuz

Güncel teknolojiyi takip etmek. Bu doğrultuda gelişen teknolojik gelişmelerle paralel şekilde ilerleyip en iyi şekilde müşterilerimize hizmet sunmayı kendimize misyon edinmekteyiz.

Vizyonumuz

Hoşgörü, ahlak, saygı ve sevgi çerçevesinde müşterilerimize uygun fiyatlarda en iyi hizmeti sunmaktadır.

İlk Yılımız (Kuruluş)

2012 yılında Netelit internet hizmetlerinin temelinin atıldığı yıldır.Yerli ve yabancı kurumsal çözümleri sağlamak amacıyla yola çıktığımız ekibimizle birçok müşterimizin hayallerini gerçeğe kavuşturmayı amaçladık. Kuruluşumuzun ilk yılı dolayısıyla fazla yazılacak birşey yok…

2012

4. Yılımız Burdayız

Gelişen teknolojiyle birlikte özellikle android ve ios işlemçili mobil uygulamalar üzerine uzmanlaşan ekibimizde bu yılda binlerce müşterimize gereken hizmet sağlanmıştır. Ekibimizin sayısında ciddi anlamda artış gözükmektedir. Sizleride aramızda görmek isteriz.

2016
Tarih

2. Yılımız

İnternetin gelişimiyle birliktek ekibimizi genişletme kararı aldık. Bu paralelde doğrultusunda müşteri sayımızdaki artış talebini karşılıyabildik. 2 yıl içerinde teknik alt yapı olarak yabancı firmalarla partnerlik anlaşmaları imzaladık. Büyüyen teknolojiye ayak uydurmak için yurt dışı eğitim ve seminerlerine katıldık.

2014

Becerilerimiz

2012 yılından itibaren hızlı gelişen internet teknolojilerinde ekip olarak seo ve web yazılım konusunda güncel trendleri takip etmekteyiz. Aynı zamanda kendi sunucularımızda anında müdahale ve takip edebilmekteyiz. Android ve ios tabanlı yazılımlarda ise birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmış durumdayız.

ASP.NET Development

SEO Managment

Graphic design

Web UI Development

İstatisliklerimiz

0

Yapın İşler

0

Harcanan Zaman

0

Müşterilerimiz

0

Projeler