Google Adwords Reklamları

Google Adwords

İnternet üzerinden satış yapan bir çok marka için sunmuş olduğu en önemli özelliklerden birisi Google Adwords reklamlarıdır. Google bu hizmet sayesinden kısa sürede birçok kitleye ulaşmayı amaçlayan şirketler için idealdir. Google Adwords sisteminde google.com sitesinden yapılan arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmasını sağlıyor. Böyle bilinirliğiniz ve satışlarınızda ciddi bir artış görebilirsiniz.

Google adwords reklam sistemi kullanımı oldukça zordur düzgün bir reklam stratejiniz yoksa eğer hem maliyet olarak hemde zaman olarak sizlere kayıplara uğratabilmektedir. Uzman kadromuzla en kaliteli marka analizlerini sizlere sunuyoruz. Yapmak istediğiniz markanın bilinirliğini yada reklam satışını özellikleri doğrultusudanda anahtar kelimeleri belirliyerek reklamlarınızı Google üzerinden en verimli şekilde çıkmasını sağlamaktayız.

Google adwords reklamlarınızı profesyoneller tarafından hazırlanıp yönetilmediği taktirde büyük zararlara yaratabilir ve müşterlerinizin gözünde  internet (e-ticaret) bakımından gözden düşebilirsiniz.

Google Adwords

İnternet üzerinden satışlarınızın daha kaliteli bir hal alması için sosyal medya yada web sitesi üzerinden değil google’nın tüm yarattığı her alanda stratejiler belirliyoruz. Özellikle ürün satış hizmetleri konusunda doğrudan satışların yapılmasını için daha profesyonel ve pazarlama yönetelik kelimeleri en doğru şekilde belirliyoruz. Bu sayede satışlarınızda doğruda artış görebilirsiniz.

Google Adwords Reklam Seçitleri Nelerdir?

Google adwords arama ağı reklamları, Google’da yapılan aramalarda ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümde yer alan reklamlardır. Arama ağında Reklam verdiğinizde reklamlarınız Google’da bu 11 alan içerisinde yer alır.

Google adwords görüntülü reklam ağı, hatırlanacağı gibi google Youtube video izleme sitesi satın aldıktan sonra google adwords reklamları en çok bu site üzerinden gösterim yapmaktadır. Youtube’de bir video izlerken videonun başında yer alan reklamlar ya da Google’dan reklam alan sitelerin reklam bölümünde yer alan resim, animasyon, video reklamlardır. Bu reklamların sağ üst köşesinde Google Reklamları ibaresini görürsünüz.

Neden Google Adwords Reklam Vermeliyim?

Google reklam yayınlatmak diğer kanallar gibi yüksek maliyet gerektirmez ve sizi potansiyel direk müşteriye en doğru şekilde ulaştırır. Reklam bütçeniz ne kadar olursa olsun Google’da ilk sayfada olabilirsiniz. Bunun aksine Tv yada radyo gibi kanallarda reklam verirseniz birçok kitleye hitap edebilirsiniz ama direk müşteri potansiyeline ulaşamazsınız. Bu yüzden yüksek reklam maliyetleri ile karşı karşıya gelebilirsiniz.