Proje Formu

Netelit ekibi olarak sizin fikir ve düşünlerinizi sanal ortama aktarmak için ekibimizle özverili olarak çalışmaktayız. Aklınızdaki fikri veya projeyi hayata geçirmek için gece gündüz çalışmaktayız. Sizler aklınızdaki bize aktarıyorsunuz. Ekip olarak en kısa sürede sizin fikirlerinizi yapmaktayız. En hızlı şekilde iş teslimi yapılmaktadır. Sizlerin fikirlerini ve hayallerini önemsiyoruz ve bu yönde en güzel şekilde ilham verici tasarımlar ve işlerinizi yapmaktayız.

  • Fikir ve projelerinizi resme döküp iletişim formundan gönderebilirsiniz.
  • Fikir sizden detaylandırma ve proje bizden
  • En hızlı şekilde teslimat garantisi
  • İlham verici tasarımlar ve profosyonel el emeği
  • 7/24 saat destek ve iletişim

Projelerinizi Bizimle Paylaşın

Projemi Size Nasıl Anlatabilirim

Öncellikle bu sorunuzun cevabını duyar gibiyiz. İster istanbul ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Bu sırada bir fincan kahvenizle birlikte projenizi bize yüz yüze anlatabilirsiniz. Projenizi anlattıktan sonra uzman ekibimizle birlikle proje detaylandırma neler yapılacağı hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Uzakta olduğumdan dolayı gelemiyorum.

Bu durumda ise projenizi fikrinizi detaylı bir şekilde yazarak yada görsel olarak çizerek bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz incelemesini yaptıktan sonra sizlere telefonda geri dönüş yaparak çözüm üretmektedir.

Proje Teslimatı

Projelerinizi bize ilettikten sonra uzman ekibimiz analiz yaptıktan sonra size en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır. Dilersiniz ki projelerin süresi ve teslimatı hakkında net bir bilgiyi analizler yapıldıktan sonra size iletildiği sürede teslim edilmektedir.

İletişim & Destek

Bizimle yapıcağız projelerde 7/24 saat sizlere telefon ve skype desteği verilmektedir. Günün belli saatlerinden telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje İletişim Formu